Espace Inov Imilchil

Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom
Vi åpner Booking.com i en ny fane for en rettferdig sammenligning.
Espace Inov Imilchil
$$$$

Beskrivelse

Espace Inov Imilchil, som ligger 3 km fra Lac de Tislit har 24 timers security og en restaurant.

Beliggenhet

Det er også 103 km fra Midelt.

Spis & Drikk

Frokost tilbys hver morgen i restauranten.

Fritid & Næringsliv

Espace Inov Imilchil tilbyr en solterrasse og et picnicområde mot en tilleggsavgift.

Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 12:00-22:00
fra 09:00-12:00
Fasiliteter
Trådløst internett er tilgjengelig i gratis.
Annen informasjon
Frokost
Hotellet Espace Inov Imilchil serverer en full frokost gratis. 
Husdyr
Tillatt med kjæledyr etter forespørsel
Språk
engelsk, spansk, arabisk
Bygning
Antall rom:21
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!

Rom og tilgjengelighet

Gjesterom
  • Maks.
    3 personer
  • Sengalternativer:
    2 Single beds eller 1 Dobbeltseng2 Single beds3 Single beds
Firemannsrom
  • Maks.
    4 personer
  • Sengalternativer:
    Sovesett for 4 personer
Deluxe rom
  • Maks.
    3 personer
  • Sengalternativer:
    1 King-Size seng1 Single Bed or 1 Double Bed3 Single beds

Fasiliteter

Hovedfasiliteter

Wi-Fi
Gratis parkering
Bagasjeoppbevaring
24/7 service

Døgnåpen resepsjon

24-timers sikkerhet

Mat / Drikke

Restaurant

Kaffebutikk

Picknickområde/ Bordene

TV

Fritid/ TV-rom

Sport aktiviteter

Vandring

Frokost

Frokost på rommet

Sport en Fitness

  • Vandring

Tjenester

  • Romservice
  • Rengjøring
  • Turer/ Billettservice

Spisefasiliteter

  • Frokost på rommet
  • Restaurant
  • Picknickområde/ Bordene

Spa & Fritidsfasiliteter

  • Live underholdning
  • Solterrasse
  • Hageområde
  • Fritid/ TV-rom

Romfasiliteter

  • Klimaanlegg
  • Oppvarming
  • Terrasse
  • Spisebord

Baderom

  • Gratis toalettartikler

Soverom

  • Elektriske tepper
Vis alle fasiliteterSkjul fasiliteter

Viktig informasjon om Espace Inov Imilchil

💵 Laveste rompris 612 NOK
📏 Avstand til sentrum 1.2 km
✈️ Avstand til flyplass 138.1 km
🧳 Nærmeste flyplass Beni Mellal, bem

Beliggenhet

Adresse
Adressen er kopiert.
Ver Route Aghbala Centre Imilchil, Imilchil, Marokko, 52403
Se på kartet
Ver Route Aghbala Centre Imilchil, Imilchil, Marokko, 52403
  • Populære severdigheter
  • I nærheten
  • Hoteller i nærheten
Imilchil-markedet
540 m

Anmeldelser om Espace Inov Imilchil

8.7 /10
Flott
29 anmeldelser
Verifiserte anmeldelser  
Oppdag topprangerte alternativer gjennom anmeldelser vi verifiserer fra vår side og Booking.com.
Bodde der?
Del din erfaring med oss.
Skrive en omtale

Vanlige spørsmål om Espace Inov Imilchil

Hva er det tidligste og seneste tidspunktet jeg kan sjekke ut fra Espace Inov Imilchil?
Du kan sjekke ut på Espace Inov Imilchil fra 09:00 til 12:00.
Hvor mye koster det å bo på det Espace Inov Imilchil?
Prisene på det Espace Inov Imilchil starter fra $55.
Snakker personalet fremmedspråk på Espace Inov Imilchil hotell?
Ja, personalet snakker arabisk, spansk og engelsk på Espace Inov Imilchil hotell.
Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
-
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom